fbpx

Paslaugos

Sporto reabilitacija

Kvalifikuoti FMC sporto medicinos specialistai diagnozuoja fizinio krūvio iššauktus susirgimus bei traumas. Visuomet esame pasirengę konsultuoti dėl per didelio, arba nepakankamo fizinio aktyvumo, kuris gali sukelti judėjimo, širdies ir kitų sistemų sutrikimus.

KAINA - 40€ / Trukmė - 1 val.

Kineziterapija

Kineziterapija – tai reabilitacijos priemonė, kuri padeda pagerinti, atnaujinti ar atstatyti funkcinę būklę. FMC kineziterapeutų taikomi metodai padeda gydyti įsisenėjusias sveikatos problemas, greičiau pasveikti po patirtų traumų. (tas pats ir platesniame aprašyme)

KAINA - 30€ / Trukmė - 1 val.

Masažas

Masažas rekomenduojamas visiems, sėdimą darbą dirbantiems žmonėms. Efektyvi gydomoji priemonė padeda atsikratyti raumenų nuovargio bei sąnarių sąstingio. Gydomieji masažai ne tik pašalina įtampą, bet ir stimuliuoja medžiagų apykaitą, pagerina kraujotaką bei teikia didelę naudą bendrai žmogaus savijautai.

KAINA - 25€ / Trukmė - 30 min.

Treniravimas

FMC specialistai teigia, kad kūno treniravimas turi stiprinti ne tik žmogaus raumenis ar sąnarius, bet svarbiausia tai, jog jis stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą. Treniruotės ne tik padės atsigauti po traumų, bet ir padalins kūno formas.

KAINA - 25€ / Trukmė - 1 val.

Konsultacijos

FMC specialistus vienija bendras tikslas – kuo greičiau ir tiksliau nustatyti priežastį ir užkirsti kelią ligos progresavimui bei ją pašalinti. Konsultacijos metu išsiaiškinsime, kodėl kilo skausmai, išanalizuosime jūsų situaciją ir stengsimės kuo greičiau ir efektyviau padėti sekančiuose gydymo etapuose.

KAINA - 30€ / Trukmė - 1 val.
0